Časté otázky

Časté otázky

K čemu slouží členské příspěvky?
Akademie soběstačnosti, z.s. je nezisková organizace. Členské příspěvky využíváme na pokrytí nákladů spojených s naší činností - pronájem prostor, propagace, nákup odborné literatury, výroba webu a online obsahu. Většinu práce dělají dobrovolníci. Náklady na tvorbu webu byly doposud hrazeny ze sponzorského daru. Náklady na natočení a postprodukci jedné hodinové přednášky se pohybují kolem 3.000 Kč a doposud nebyla tato práce placena. V současné době sdílíme přes 200 online přednášek.

Jaká je cena online videí, filmů a návodů?
Cenu online obsahu si určují autoři sami. Cena online obsahu v rámci Klubového členství je až o 50% levnější. Po zaplacení nákladů na výrobu jsou přednášky k dispozici členům Akademie soběstačnsti zdarma.

Co se stane se zakoupenými videi po skončení mého Klubového členství?
Po skončení klubového členství budete mít i nadále přístup ke všem zakoupeným online videím, přednáškám a návodům v rámci Základního členství, které je zdarma a není časově omezené. Přístup k některým online přednáškám a kurzům může být časově omezen.

Naše příjmy a výdaje můžete sledovat na našem transparentním účtu. https://www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-transparent.cgi?ID_ucet=2300612593
Pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky, tak nám napište na: info@akademiesobestacnosti.cz

 


0 komentářů

Přihlašte se:

REGISTRACE ZDARMA

Partneři:

Creative Gate Mixéry a odšťavňovače.cz Nanoenergies.cz Mabeko.cz Slideslive.com

Náš Facebook:

Náš Google+:

Nahoru