Pavel Poc a Milan Jeglík

Online kurz z kategorie: Společnost

Pavel Poc a Milan Jeglík
Lektor: Vojta Jílek
Natočeno: 08.04.2019, Studio Plevel
Délka: 112 min
přehrát zdarma

Beseda s europoslancem Pavlem Pocem a zakladatelem organizace "Prales dětem" Milanem Jeglíkem nejen o změnách klimatu

Moderuje: Alena Kulhavá a Vojtěch Jílek

Hosté: 
Europoslanec Pavel Poc, vystudovaný přírodovědec, který se tématem ochrany životního prostředí, naším zdravím i klimatickou změnou dlouhodobě zabývá. 
Milan Jeglík je charismatickou postavou nejen pro organizaci "Prales dětem" www.pralesdetem.cz  ale celkověji v rámci ochrany přírody v krajinách, kde je nejen obrovského množství uhlíku schovaného ve stromech, ale i ráj mnoha zvířat. Tyto ráje mizí, ale ve spolupráci s místními obyvateli a vládou se již daří dosahovat postupných kroků. Vyžaduje to ale širší spolupráci světa, i nás. 
Beseda se uskutečnila ve veganské restauraci Plevel www.plevel.cz

Ukázka:

Další videa lektora

1 komentář

  • Alena Kulhavá

    Alena Kulhavá 26.02.2019 01:27:24

    Zvukově je nahrávka horší, protože přišly nečekané nenadálé události (také jsme udělali chybu v titulu). Ale Standa a kluci dělali, co mohli, vřelé díky. Nejsem profesionální moderátorka (moderovala jsem poprvé), ale téma je to natolik aktuální, že jsem považovala za důležité tuto besedu uspořádat a jsem moc ráda, že se mohly potkat tyto dvě české osobnosti: Vědec a milovník přírody se zemědělcem a politikem se vztahem ke krajině v situaci za 1-3 minuty dvanáct v čase konce jedné epochy v rámci možná největší globální výzvy.
    :
Nahoru